Tähtpäevad

Tallinn on väga lihtne ja imeline kohtades minna. Siin võite jalutada linna ja pidutsemine, või vaikselt kaotada osa tempo ja nautida, mida see suur linn on pakkuda. Ära jäta võttes vähemalt üks Tallinna vapustav spa ja end hästi teeninud ravida. Võite lugeda ka Salzburg hotelli kohta, mis on väga tore blogi hotellides Eestis.

Baarid

Seal on palju trendikaid baare Tallinnas. Ribad on nii selge, et parim ajal õhtuti ja suvekuudel, kui saab istuda väljas, kuid sageli on avatud päevasel ajal liiga. See on tavaliselt serveeritakse stabiilne sööki taskukohaste hindadega. Menüü ulatub klassikaline “pubbig” koos šnitslite, burgerid ja pirukad. Võtke Eesti õlle joomise ja rääkimise kohalike elanikega, mis, muide, on väga tore. Seal on palju suurepäraseid nõuandeid, et saada!

Ostud

Tallinn on linn shopping. Kauplustes on lihtne jõuda kõigi linnaosadega. Seal on lai valik kohaliku käsitöö ja palju rahvusvahelisi kaubamärke. Poed on enamasti avatud 9:30-18:00 tööpäeviti 10.00 17:00 laupäeviti. Pühapäeviti on peaaegu ainult kauplustes kesklinna kesklinnas ja kaubanduskeskused avatud.

Sport

Seal on palju spordi ja väljas tegevust proovida Tallinna ümbruses. Üks soovitus on jalgrattaga, go-Kardisõidu, golf, squash, tennis ja lasketiiru. Seal on palju spordikeskused ja üür seadmed on tavaliselt väga sile. Talvel saab tegeleda talvel tegevusi nagu uisutamine ja suusatamine peamiselt murdmaasuusatamine.

Kasiino

Neile, kes soovivad meelelahutus mängides raha Tallinna pakub laia valikut kasiinod. Siin saad mängida populaarsemaid mänge nagu pokker, blackjack, rulett ja mänguautomaadid. Enamik kasiinod asuvad hotelli kõrval. Kasiino on seadusega reguleeritud Eestis nii võite end turvaliselt tunda üldse kasiino saadaval linna. Küsi taksojuht lähima kasiino aitab teid seal sujuvalt.

Spa

Hälsospas on üle 200 aasta on olnud suur draw Tallinna. Aga alles viimastel aastatel on Eestis üldiselt ja Tallinnas eriti oli tohutu arengu spaad kõrgeima kvaliteediga. Täna Tallinna tosin spaad, mis pakuvad erinevaid teraapiaid, nagu massaaž ja aroomiõlisid. Enamasti Spahotel pakett 2 päeva kuni 6 päeva, mis sisaldab majutust, toitlustust ning erinevate spaateenused.