Tagasiside spaa külastuse kohta

Allpool on toodud ühe meie kliendi põhjalik tagasiside spaa külastamise kohta.

Kodulehelt saab lugeda, et hotell ja loodusspaa pakuvad lisaks majutusele ja spaa ning saunakompleksile (kus saab lisaks valida erinevaid protseduure), ka võimalust einestada restoranis, kasutada seminariruume, autoga tulijatele on tasuta parkla, lastega külalistele laste mängunurk ning väljak väljas, sportlikumatele on võimalusi nagu tervisespordiradadel matkamine, jalgratta või käimiskeppide rentimine, minigolfi mängimise võimalus ning suvisel ajal, kui mullivannis ligunemisest isu täis, võimalus ujuda lähedalasuvas järves.

Tavalised, standard toad hotellis ei ole väga suured, aga korralikud ja kõik vajalik on olemas: voodid, voodilinad, öökapid, telekas, wifi kasutamise võimalus. Iga toa juures on ka privaatne tualett ja duširuum, kus kasutamiseks isegi föön olemas. Igale külastajale on lisaks saunalinadele ka hommikumantel ning spaasussid, millega on mugav minna numbritoast spaakompleksi sauna ja mullivannide mõnusid nautima.

Samas on hotellis ka suuremaid numbritubasid, näiteks sellised, kus on olemas ka kööginurk ja eraldi omavahel ühenduses olevad elutuba ja magamistuba või veel luksuslikumad numbritoad, kus lisaks köök-puhketoale, eraldi kabinetile ja magamistoale, on olemas ka privaatne duširuum,saun ja mullivann. Nii on peaaegu nagu spaakompleks hotellitoas endas olemas.

Spaa ise on aga kindlasti palju mõnusam. Ja õnneks ka piisavalt suur ning erinevate võimalustega, et ka rohkemate külaliste korral liigselt ebamugav ei hakkaks, piisavalt on võimalusi mõni privaatsem koht välja valida.

Spaas on viis erinevat basseini: üks on madal, kus on ilmselt mõnus väikeste lastega külalistel, siis on üks bassein, mis on pikem ja jahedam, seal on mõnusam lühemaid ujumispikkusi läbida ja siis on veel kolm basseini, mis on soojemad ja rohkem niisama mõnulemiseks, kaks on mullidega ja üks on selline, kus on isegi nelikümmend kaks kraadi sooja.

hotel

Lisaks basseinidele on spaas ka neli sauna: üks on tavaline üheksakümne kraadise soojaga leilisaun, siis on veidi jahedamad aroomisaun ja kadakasaun ja veel ka mõnusa valguse värvide mänguga aroomisaun.

Peale spaamõnude nautimist, kui sõrmeotsad on juba mõnusalt krimpsus, on võimalus visata siruli lamamistoolidesse, mis on suunatud vaatega aknast otse tiigile ning selle taga kõrguvale männimetsale. Seal istudes saab mõnusalt linnamürast puhata ja näiteks lindude tegemist jälgida.

Hotellis on einestamiseks võimalik külastada restorani, kus olenemata toidukorrast on võimalus saada nii tavalisi roogasid, kuid ka rahvuslikke. Hommikusöök näiteks toimub buffee stiilis, kus on võimalus ise endale sobiv hommikueine kokku kombineerida ning ilusa ilma korral saab einestada ka väljas terrassil.

Võib öelda, et tegemist on korraliku, hubase ja palju erinevaid võimalusi pakkuva hotelliga. Teenindus on hotellis samuti väga meeldiv ja sõbralik. Kõik võimalused on olemas, et ennast hästi välja puhata.