Mida Tallinnas teha

Hotellil on suurepärane asukoht ning seega pole vaja mistahes soovide korral kuigi kaugele minna. Ka lennujaam, bussijaam ja sadam on kõigest mõne kilomeetri kaugusel.

Kui tuleb tahtmine poest riideid või mida iganes ostma minna, siis pole vaja kuigi kaugele minna, sest hotell asub praktiliselt Solarise ja Viru Keskuse kõrval. Eestlastele ei pea neid kahte poodi ilmselt tutvustama, sest need on niigi tuntud.

Samuti ei tohiks valmistada probleemi endale sobiva söögikoha leidmine, sest nii hotelli läheduses kui ka vanalinnas on hulgaliselt erinevaid söögikohti. Küll aga võib probleemiks osutuda kõigi nende suurepäraste söögikohtade vahel lõpliku valiku tegemisel. Sest häid söögikohti on tõesti palju.

Vanalinnas on suvel palju üritusi ning see on pidevalt rahvast täis. Külastage sealseid muuseume ning nautige lihtsalt vanalinna ilu ning sealselt vaateplatvormilt avanevat vaadet. Vanalinn on ümbritsetud suure pargiga, kus on samuti mõnus jalutada.

Hotelli lähiümbruses on ka hulgaliselt kasiinosid. Kui kellelgi tekib tahtmine pisut mänguautomaatidega mängida või mõnda teist kasiinodes pakutavat mängu proovida, siis tuleb kõigest väike jalutuskäik ette võtta. Tegemist on päris suurte kasiinodega ning seega on seal ka korralik slottide valik.

Teadagi peab Eestis kasiino külastamiseks olema vähemalt 21-aastane. Ning mängima minnes ei tohi unustada, et tegemist on pelgalt meelelahutusega, mitte võimalusega oma rahalist olukorda parandada. Vastutustundlikult mängides on slotid päris põnevaks vahelduseks. Kuna valik on lai, siis ei tohiks kellelgi tekkida probleemi, et ei leia endale sobivat mänguautomaati.

Tallinnas on veel hulgaliselt lisategevusi, mida teha. Näiteks saab teha Tallinna lahel jahisõidu või sõita jahiga isegi mõnele läheduses olevale saarele, nagu näiteks Naissaare. Pakutakse ka võimalust heeliumiga täidetud õhupalliga õhku tõusta ning nautida kõrgusest avanevat vaadet.

Lastega võib minna näiteks Tallinna loomaaeda. Lisaks loomade vaatamisele on seal olemas ka seikluspark. Seikluspargi jaoks tuleb osta eraldi pilet. Pargis on viis erineva raskusastmega rada. Iga tase on eelmisest kõrgem ning mõnevõrra keerulisem.

Suhteliselt loomaaia lähedal on ka vabaõhumuuseum, kus saab vaadata, kuidas eestlased vanasti elasid. Millised olid nende majad ja mis töid nad tegid. Tegemist on suure maa-alaga ning seal on palju asju mida vaadata, seega tuleks selleks külastuseks veidi rohkem aega planeerida. Tühja kõhu pärast muretsema ei pea, sest territooriumil on olemas ka söögikoht, kus pakutakse vanade eestlaste (ja muidugi ka praeguste) toidulaual olnud sööke.

Need on kõigest mõned kohad, mida Tallinnas olles külastada saab. Kuna meie hotell asub otse Tallinna kesklinnas, siis on enamus kohti hotelli vahetus läheduses. Naudi jalutuskäiku vanalinnas, külasta sealseid kohvikuid ja restorane ning katseta soovi korral oma õnne mõne mänguautomaadiga. Külastage perega loomaaeda ning tutvuge vanade eestlaste majade ning nende igapäevaeluga.