Kasiino hotell Wynn

Kasiino hotellideks kutsutakse hooneid, mis nagu nimigi ütleb, koosnevad kasiinost ja hotellist. Külastajatele pakutakse nii hasartmängude mängimise võimalust kui ka ööbimisvõimalust. Muidugi käib hotelli teenusega enamasti kaasas ka toitlustusteenuse ja ka teiste teenuste nagu näiteks spaa või sauna võimaluse pakkumine. Seega pole külastajal vaja hotellist lahkudagi. Hotelli kasiino ei erine oma ülesehituse poolest sugugi niinimetatud tavalisest kasiinost – hotelli kasiinos on olemas kõiksugu populaarsed hasartmängu võimalused nagu mänguautomaat, lauamängud ja spordiennustuste tegemise võimalus.

Eestis ei ole kasiino hotellide hulk just kuigi suur. Kuna Las Vegas on tuntud kasiinode poolest, siis vaatame lähemalt, mida suudab pakkuda oma klientidele Las Vegase üks populaarsemaid kasiino hotelle.

Wynn on uhke Las Vegases asuv kasiino hotelliks, millest on saanud luksuslikkuse sünonüüm. Wynn on lihtsalt jumalik koht – kõik siseruumid on kaunistatud äärmiselt elegantsel viisil. Sealt leiab näiteks lilledega kaunistatud karuselli. Kasiino ümbruses on lopsaka taimestikuga aeg, kust leiab nii lilli kui ka erinevaid puid. Parki viib aga dekoratiivsetest plaatidest tee. Paljudele külastajatele avaldab ilmselt muljet ka kasiino hotelli läheduses olev vaikne unistuste järv, millesse langeb pisut enam kui kümne meetri kõrgune kosk. Õhtusel ajal toimuvad järve juures valgusetendused. Järvekaldal on mitmeid restorane, kus saab mõnusasti istuda, lõõgastuda ja nautida linnakärast eemal olemist. Kuid vee äärde saamiseks pole vaja järve äärde minna. Hotelli kasiino kompleksi hulka kuulub ka hiiglaslik bassein. Basseinide ala koosneb mitmest tasandust. Alumisel tasandil on puhketoolid, kus saab mõnusasti päikest võtta ja näiteks raamatut lugeda või muusikat kuulata. Ülemisel tasandil on privaatsed basseinid ning seal saab rentida isegi rannamajakesi. Wynni bassein koosneb otstes olevast kahest hiiglaslikust ovaalist, mida ühendab omavahel pikk ja peenike bassein, mille kohalt läheb üle mitu jalakäijate silda. Väljas kasutatakse Euroopa stiilis kaunistusi nagu pügatud hekid ja erksavärvilised puhkemajakesed.

Ükski Las Vegase hotell poleks täiuslik, kui seal poleks uhket ostusektsiooni. Wynnis on hulgaliselt luksuspoode, mis suudavad vastata ka kõige nõudlikumate ostlejate ootustele. Ning sealsed poed näevad pigem välja kui esinduspoed, mitte lihtsalt mingite poekettide osad. Poed näevad juba väljastpoolt välja kui omaette vaatamisväärsused.

Nagu igale uhkele Las Vegase puhkekohale omane, leiab Wynni kasiino hotellist hulgaliselt erinevaid gurmeerestorane. Sviitide torni kõrvalt leiab Sinatra nimelise restoran, mis on muideks ainus restoran, millel Sinatra pere lubas oma nime alles jätta. Nii nende menüüst kui ka kujundusest õhkub igast küljest tuntud muusikut Frank Sinatrat. Lisaks tasuks eraldi välja tuua ka Wynni kõige uuem restoran Costa di Mare. Seal pakutakse rikkalikul hulgal erinevaid meretoite. Sealne kokk koostab igal õhtul võrratu menüü, mis sisaldab pastaroogasid ja üle neljakümne itaalia köögile omases stiilis valmistatu erineva kala ja karploomade roa. Kui tellida nende signatuurroog Doni di Mare, siis jääb selle söömise järgselt mulje, nagu oleksid maitsnud kõike, mida restoranil üldse pakkuda on.

Kasiino on kaunistatud punaste, valgete ja lillade toonide ning liblikatega. Kuigi kasiino võib oma suuruse poolest Las Vegase suurematele kasiinodele mõnevõrra alla jääda, on seal sellegipoolest suur mängude valik. Seal on näiteks 2000 mänguautomaati ning 27 pokkerimängu lauda. Lauamänge on kokku üle saja viiekümne. Loomulikult leiab lauamängude seast ka ruleti ja blackjacki, aga lisaks ka näiteks ameeriklaste seas populaarse mängu craps. Ning otse loomulikult on nii mänguautomaadid kui ka kõik muud mänguvahendid kaunistatud kasiino hotellile omasel peenel ja luksuslikul viisil.

Kasiino hotell